Poetycka Droga Krzyżowa /28 marca 2021

  • 25 marca 2021, 12:29
  • Tomasz Kanadys
Poetycka Droga Krzyżowa /28 marca 2021
Łukowski Ośrodek Kultury i Teatr Poezji ŁOK zapraszają do uczestnictwa w „Poetyckiej Drodze Krzyżowej”. Scenerią tego wielkopostnego wydarzenia jest fasada główna i wnętrza kolegiaty pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie.

W nagraniu udział wzięli doświadczeni recytatorzy - Julia Semczuk, Maciej Radomyski oraz instruktor Sławomir Żyłka, który jest także autorem scenariusza, powstałego na podstawie przekazów biblijnych, anonimowych tekstów średniowiecznych oraz napisanych prze Ks. Jana Twardowskiego i Ks. Krzysztofa Pawlinę. Realizacja obrazu, dźwięku oraz montaż – Łukowski Ośrodek Kultury.

„Poetycka Droga Krzyżowa” będzie transmitowana on-line. Zapraszamy w Niedzielę Palmową 28 marca 2021 roku o godzinie 18:00 na kanał YouTube Łukowskiego Ośrodka Kultury 

 

 

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe