Cała wstecz /Estrada/ 1980-1989

  • 26 marca 2021, 12:34
  • Anna Karolkiewicz
Cała wstecz /Estrada/ 1980-1989
Od dzisiaj, czyli od 26 marca, Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę „Cała wstecz /Estrada/ 1980-1989". Wystawa wcześniej pokazywana w Galerii PROwizorium, obecnie dostępna jest w Galerii Przechodniej od strony ul. Browarnej (kilka planszy znajduje się od frontu ośrodka).  

Jest to pierwsza w tym roku wystawa plenerowa, ale obiecujemy- nie ostatnia ;-)
Wystawa składa się ze zdjęć archiwalnych Łukowskiego Ośrodka Kultury. Jest sentymentalną podróżą w latach 70 i 80 te ubiegłego  wieku dzięki wspomnieniom licznych koncertów organizowanych przez ŁOK Odnajdziemy tu zdjęcia z koncertów łukowskich artystów (np. Zofia Kamola, Tadeusz Bochman, Janusz Smyk) oraz tak znanych gwiazd estrady sceny jak   Maanam, Daab, Budka Suflera, Perfect, Lombard, Rezerwat, Irena Jarocka, Irena Santor, Hanka Bielicka, Mieczysław Fogg i wiele innych).

 


 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe