Miasto Łuków: #ZalewPoczeka - Zimna Woda to wciąż teren budowy

  • 1 kwietnia 2021, 07:52
  • Tomasz Goławski UM
Miasto Łuków: #ZalewPoczeka - Zimna Woda to wciąż teren budowy
Informujemy, że zalew Zimna Woda w Łukowie wciąż jest placem budowy.

Oznacza to, że przebywanie na terenie kompleksu osób nieuprawnionych, zwiedzanie go i wypoczywanie jest na chwilę obecną niedozwolone. Zgodnie z harmonogramem prac budowlanych, obiekt zostanie udostępniony mieszkańcom Łukowa oraz turystom z końcem maja 2021 r. Wtedy też zupełnie legalnie będzie można korzystać z wszelkich atrakcji na powyższym terenie.

W związku z poprawiającą się pogodą, nad zlokalizowanym w północno-zachodniej części Łukowa kompleksie wypoczynkowym zaczynają się pojawiać pierwsi zwiedzający. Niestety spacery, odpoczynek, wędkowanie nad wodą, a nawet parkowanie prywatnych pojazdów na tym terenie wciąż są niedozwolone z powodu trwających jeszcze prac budowlanych. Nad Zimna Wodą wciąż porusza się sprzęt budowlany, a o zakazie poruszania się postronnych osób przypominają znaki ostrzegawcze.

Ponadto z użytkowania wyłączone są mola oraz teren kąpieliska. Natomiast prowadzące nad zalew Zimna Woda ulice Turystyczna i Wypoczynkowa to drogi biegnące w strefie zamieszkania, na których postój może się odbywać tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Nieprzestrzeganie wszystkich powyższych obostrzeń wiąże się na dzień dzisiejszy z konsekwencjami prawnymi.

Inwestor (Miasto Łuków) oraz administrator obiektu (Ośrodek Sportu i Rekreacji) przepraszają mieszkańców za utrudnienia i proszą o jeszcze odrobinę cierpliwości. Inwestycja współfinansowana ze środków zewnętrznych Regionalnego Programu Operacyjnego ma być gotowa i oddana do użytku wszystkim chętnym przed tegorocznym sezonem wakacyjnym.

Tomasz Goławski UM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe