Maciek Radomyski z ŁOK wygrywa I Powiatowy Konkurs Recytatorski z języka rosyjskiego [FOTO]

  • 16 kwietnia 2021, 20:41
  • Sławomir Żyłka
Maciek Radomyski z ŁOK wygrywa I Powiatowy Konkurs Recytatorski z języka…
Recytator Łukowskiego Ośrodka Kultury Maciej Radomyski został zwycięzcą I Powiatowego Konkursu Recytatorskiego z języka rosyjskiego pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łuków.

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie a koordynatorem konkursu była Ilona Dmowska

Konkurs odbył się w formie on-line. Jury w składzie Zofia Kamola, Renata Łozowska-Kopeć oraz Sławomir Żyłka, uznało, że zwycięzcą konkursu został Maciej Radomyski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie. Miejsce drugie przypadło Marioli Chmielewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie. Trzecie miejsce zdobyła Urszula Pogonowska reprezentująca Szkołę Podstawową w Zagoździu. Ponadto decyzją jury wyróżnienie zdobył Filip Sulej ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie.

Rozdanie nagród z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego odbyło się w czwartek 15 kwietnia 2021 roku. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy Maćkowi i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swojej pasji!!!

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe