„Kręć filmy, a nie skręty” /22-23 maja 2021

  • 20 kwietnia 2021, 16:47
  • Iwona Krystecka
„Kręć filmy, a nie skręty” /22-23 maja 2021
Jeżeli nie możesz rozstać się ze swoim smartfonem, a wszystko, co widzisz chętnie uwieczniasz na nagraniu te warsztaty są dla ciebie.

Jeśli marzy ci się tworzenie teledysków dla kolegi, reklam firmy wujka, lub jakichkolwiek innych treści wizualnych te warsztaty są dla ciebie. Jeżeli w przyszłości chciałbyś związać swoją karierę z montażem obrazu lub po prostu chcesz dobrze nagrać urodziny babci – te warsztaty są również dla ciebie. Zapraszamy wszystkich pasjonatów patrzenia przez oko obiektywu i zabawy ruchomym obrazem.

Łukowski Ośrodek Kultury i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie zapraszają młodzież w wieku 13-18 lat na warsztaty filmowania smartfonem „Kręć filmy, a nie skręty”, które odbędą się w dniach 22 i 23 maja 2021 roku w godzinach 10.00–16.00.

Warsztaty poprowadzi Tadeusz Korach - fotograf, filmowiec, instruktor, rekomendowany fotograf Google. Założyciel i prowadzący klub filmowy AKTIF, zajmujący się wspieraniem twórców filmu i organizacją warsztatów dla młodych pasjonatów X Muzy.

Warsztaty są bezpłatne, a zakończy je konkurs z nagrodami.

Szczegóły oraz regulamin w załącznikach.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert
Robert 22 kwietnia 2021, 10:00
Warsztaty są dwudniowe, czy jeden dzień do wyboru?
Iwona Krystecka
Iwona Krystecka 23 kwietnia 2021, 10:39
Dwudniowe. Pierwszego dnia filmowanie, a drugiego montaż.

Pozostałe