Lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań finałowych w III Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "WESOŁE NUTKI" Łuków 2021

  • 23 kwietnia 2021, 15:42
  • Alicja Dymitruk
Lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań finałowych w III Ogólnopolskim…
Zapraszamy do zapoznania się z listą osób zakwalifikowanych do przesłuchań finałowych III Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "WESOŁE NUTKI" Łuków 2021.

Prosimy instruktorów uczestników z listy o wypełnienie oświadczenia RODO i wysłanie na adres mailowy [email protected]
 
28 kwietnia 2021r. na fanpage'u Łukowskiego Ośrodka Kultury w specjalnie utworzonym wydarzeniu opublikujemy nagrania solistów, którzy przeszli do kolejnego etapu. Uczestnicy Przeglądu powalczą o Nagrodę Publiczności. Na każdy z filmów będzie można zagłosować, zostawiając pod danym nagraniem lajka lub inną reakcję. Będziemy brać pod uwagę tylko polubienia w oficjalnym wydarzeniu, dotyczącym Przeglądu. 
 
Szczegółowe informacje, dotyczące organizacji przesłuchań finałowych oraz kolejności występów, zostaną wkrótce zamieszczone na naszej stronie internetowej i na facebooku ŁOK oraz będą wysyłane drogą mailową. Prosimy o śledzenie aktualności :) 

Alicja Dymitruk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe