Konkurs Wokalny „Śpiewamy marzenia”

  • 6 maja 2021, 10:35
  • Tomasz Kanadys
Konkurs Wokalny „Śpiewamy marzenia”
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie organizuje Konkurs Wokalny „Śpiewamy marzenia”.

Jest on skierowany do dzieci i młodzieży od 6 do 14 lat z województwa lubelskiego. Główna nagroda to 5 tys. złotych brutto oraz nagranie autorskiego singla w profesjonalnym studiu nagrań dźwiękowych w CSK. Zgłoszenia do 7 maja 2021 roku.

Pierwsza faza konkursu to nadsyłanie zgłoszeń i nagrań młodych artystów. Następnie nadesłane nagrania zostaną ocenione przez wykwalifikowane jury. 1 czerwca 2021 roku poznamy listę laureatów, a koncert  finałowy połączony z uroczystym wręczeniem nagród odbędzie się 28 czerwca 2021 roku w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Do wygrania są następujące nagrody: GRAND PRIX BOGDANKA – 5 tys. złotych brutto oraz nagranie autorskiego singla w profesjonalnym studiu nagrań dźwiękowych w CSK, I miejsce (w każdej kategorii wiekowej) - 3 tys. złotych brutto, II miejsce (w każdej kategorii wiekowej) - 2 tys. złotych brutto i III miejsce (w każdej kategorii wiekowej) - 1 tys. złotych brutto. Przewidziano również wyróżnienia i nagrody specjalne.

Sponsorem Konkursu jest Lubelski Węgiel Bogdanka – Mecenas Kultury i Sportu na Lubelszczyźnie.

Więcej informacji o konkursie, regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda rodzica na stronie https://spotkaniakultur.com/pl/node/2830

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe