Propozycje Kina Łuków /21-27 maja 2021

  • 13 maja 2021, 11:45
  • Ekipa Kina Łuków
Propozycje Kina Łuków /21-27 maja 2021
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do Kina Łuków na seanse filmowe.

W dniach 21-27 maja 2021 roku będą mogli Państwo obejrzeć następujące filmy:

- "Psy i koty 3: Łapa w łapę"
- „Co w duszy gra”;
- „Nomaland”;
- „Obiecując.Młoda.Kobiet”.

 

„Co w duszy gra” w Kinie Łuków: 21-27 maja 2021, godzina: 15:15. Czas: 90 minut.

Opis: Amerykańska, familijna, animowana komedia z 2020 roku, produkcji Walt Disney Pictures oraz Pixar Animation Studios. W polskich kinach premiera 5 marca 2021 roku. Również w Kinie Łuków. Głównym bohaterem filmu jest prowadzący szkolny zespół muzyczny Joe Gardner, którego pasją jest jazz. Marzący o profesjonalnym wykonywaniu muzyki jazzowej na scenie w końcu dostaje szansę na spełnienie życiowego pragnienia, robiąc pozytywne wrażenie na innych muzykach jazzowych podczas występu w Half Note Club. Jednak przedwczesny wypadek powoduje, że dusza Gardnera zostaje oddzielona od jego ciała i zamiast trafić do życia pośmiertnego, dociera do miejsca, gdzie dusze czekają na wcielenie. Tam Gardner musi pracować z duszami, takimi jak 22, aby powrócić na Ziemię, zanim jego ciało umrze. Z jakim skutkiem? Przekonajcie się sami!!!

"Psy i koty 3: Łapa w łapę" w Kinie Łuków: 21-27 maja 2021, godzina: 13:30, 17:00. Czas: 84 minut.

Opis: Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrolę nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do ponownego konfliktu. Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym dobrym zwierzęcym instynktom, aby przywrócić powszechny ład i harmonię między psami a kotami.

"Nomaland" w Kinie Łuków: 21-27 maja 2021, godzina: 18:30. Czas: 108 minut.

Opis: Kobieta po sześćdziesiątce wybiera wędrowne życie współczesnego nomady, po tym jak w wyniku recesji straciła swój dobytek.

"Obiecująca. Młoda. Kobieta" w Kinie Łuków: 21-27 maja 2021, godzina: 20:30. Czas: 113 minut.

Opis: Wszyscy zawsze mówili o Cassie (Carey Mulligan), że to obiecująca młoda kobieta... ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta.

Bilety na wszystkie filmy można kupić w kasie Kina Łuków oraz TUTAJ

Zapraszamy również do naszej kawiarni, która poleca: popcorn, napoje zimne i gorące oraz duży wybór słodyczy.

Przypominamy, że bilet do Kina Łuków upoważnia do 15 % rabatu w Pizzerii Da Grasso Łuków. Rabat ważny jest 7 dni od daty na bilecie.

Zapraszamy do Kina Łuków !!!

Ekipa Kina Łuków

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe