Kabaret Czesuaf /4 czerwca 2021

  • 6 maja 2021, 13:15
  • Bartosz Leśkiewicz
Kabaret Czesuaf /4 czerwca 2021
Kabaret Czesuaf zawita do Łukowa! Zapraszamy już 4 czerwca 2021 na godzinę 19:00 do Sali Widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Wszystkie bilety zakupione w poprzednim terminie wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same).

Informacje pod numerem telefonu: 608-785-994  AWANGARDA Jakub Majewski

Bilety w cenie 50 zł dostępne w kasie Kina Łuków oraz on-line na stronie: https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Czesuaf/Przyjecie/Lukow

Opis: Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe