Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrywa IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki „O złotą nutkę” w Grójcu

  • 15.03.2018, 12:39 (aktualizacja 28.03.2018 14:46)
  • Tomasz Kanadys
Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK wygrywa IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki „O złotą nutkę” w Grójcu
Tematem przewodnim tegorocznej IX edycji Festiwalu były „Polskie zespoły muzyczne”, czyli piosenki każdego zespołu występującego w Polsce w ciągu ostatnich dziesięcioleci aż po dziś dzień.

Na początku roku odbyły się eliminacje wstępne. Polegały one na przesłaniu CD z demo do Grójeckiego Ośrodka Kultury a specjalna komisja powołana przez Organizatora dokonała kwalifikacji wykonawców do przesłuchań finałowych. Odbyły się one we wtorek 13 marca 2018 roku w Grójeckim Ośrodku Kultury.

Miło nam poinformować, że IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki „O złotą nutkę” w swej kategorii wiekowej dzieci z klas I-III Szkół Podstawowych wygrała Emilia Szcześniak z Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury. To kolejny sukces naszej młodej zdolnej wokalistki.

Serdecznie gratulujemy!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe