Emilka Szcześniak z ŁOK wygrywa ogólnopolski konkurs w Częstochowie

  • 18 maja 2021, 14:28
  • Tomasz Kanadys
Emilka Szcześniak z ŁOK wygrywa ogólnopolski konkurs w Częstochowie
Miło nam znowu poinformować o kolejnych sukcesach Emilki Szcześniak.

Wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Muzyka łagodzi, muzyka radzi, muzyka nigdy Cię nie zdradzi” w Częstochowie oraz drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie „Polskiej Piosenki Wojskowej i Patriotycznej” w Koczale.

Konkurs w Częstochowie odbył się z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na konkurs wpłynęło 58 prezentacji on-line z całej Polski. Utwór „Cisza, modlitwa katyńska” w wykonaniu Emilii Szcześniak został doceniony przez jury i wokalistka z Łukowa otrzymała 1 miejsce.
Emilka wzięła też udział w konkursie on-line „Polskiej Piosenki Wojskowej i Patriotycznej” w Koczale, w województwie pomorskim. W konkursie tym udział wzięło 23 uczestników, którzy reprezentowali między innymi Łuków, Lublin, Rzeszów, Szczecin, Gdynię czy Sosnowiec. Mimo tego, że konkurs odbył się bez podziału na kategorie wiekowe, wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury zajęła w nim drugie miejsce.

Na konkursach tych Emilka reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swojej pasji!!!

 

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe