Konkurs "Rytm i melodia 2018"

  • 15.03.2018, 18:30 (aktualizacja 28.03.2018 14:47)
  • Monika Sołtyszewska
Konkurs "Rytm i melodia 2018"
Ogromnie się cieszymy, że cztery wokalistki będą reprezentowały Fabrykę Piosenki ŁOK podczas finałowych przesłuchań XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "RYTM I MELODIA" w Radomiu.

Miło nam poinformować, że cztery wokalistki będą reprezentowały Fabrykę Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury podczas finałowych przesłuchań XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „RYTM I MELODIA” w Radomiu.
Komisja, po wysłuchaniu nagrań demo, zakwalifikowała do udziału w finale:
- Zosię Szczuchniak z piosenką „Tratata, trututu”
- Karolinę Jastrzębską z piosenką „Blues bujany”
- Zuzię Bochman z piosenką „Kapelusze”
- Karolinę Oklińską z piosenką „Pa aa aa”.
Pełna lista osób zakwalifikowanych do udziału w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej
„RYTM I MELODIA" w Radomiu na stronie TUTAJ

Finałowe przesłuchania odbędą się 5 kwietnia 2018 roku od godz. 9:00 w Sali Kameralnej MDK w Radomiu a Koncert Galowy, który uświetni występ Majki Jeżowskiej, odbędzie się 6 kwietnia 2018 roku w Resursie Obywatelskiej.

Organizatorem XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „RYTM I MELODIA” jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu. Celem Festiwalu jest popularyzacja twórczości Majki Jeżowskiej wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie młodych talentów wokalnych.

5 kwietnia trzymamy kciuki za nasze wokalistki!!!

Monika Sołtyszewska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe