Dzień Matki /26 maja

  • 26 maja 2021, 07:00
  • Tomasz Kanadys
Dzień Matki /26 maja
Kiedy przytulam się do Ciebie, To jest mi cieplej niż słońcu na niebie, Więc nie wypuszczaj mnie ze swych ramion, Kocham Cię bardzo Moja Mamo! W dniu Waszego Święta wszystkiego najlepszego nasze kochane drogie mamy!!!

To Święto powinno być obchodzone każdego dnia! Pamiętajmy, jak wiele zawdzięczamy naszym mamom i okazujmy im swoją wdzięczność nie tylko raz w roku - w dniu ich Święta. Bo mama to najważniejsza osoba w życiu praktycznie każdego z nas. To ona dzielnie nosiła nas „pod sercem”, urodziła, karmiła, dbała o nas i wychowywała. To mama śpiewała nam kołysanki, tuliła, gdy nie mogliśmy zasnąć i pocieszała, gdy rozbiliśmy kolano. Nieograniczona natura ludzkiej miłości jest przez wielu definiowana właśnie jako realizująca się między matkami a ich dziećmi. Dzień Matki, to więc święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy swoje mamy za trud włożony w opiekę nad nami i wychowanie, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc oraz bezwarunkową miłość.

Piosenka „Matko Moja ja wiem” w wykonaniu zespołu Exaited

 

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe