Wianki nad Krzną /19 czerwca 2021

  • 2 czerwca 2021, 15:17
  • Iwona Krystecka
Wianki nad Krzną /19 czerwca 2021
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na trzecią edycję Wianków nad Krzną.

Z okazji letniego przesilenia, po raz kolejny, spotkamy się przy ognisku by posłuchać muzyki, poezji i prozy oraz wspólnie pleść wianki i puszczać je na Krznę. Nie zabraknie smakołyków kuchni regionalnej przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Gozda, jarmarku rękodzieła oraz gier i zabaw dla dzieci.

Impreza odbędzie się w parku miejskim w Łukowie 19 czerwca 2021 roku. Start o godzinie 18.00, zakończenie około 21.00.

W programie: koncert Fabryki Piosenki, występy recytatorów związanych z Łukowskim Ośrodkiem Kultury, Zespołów „Niezapominajki” oraz „Wiśniewiacy”. Nie zabraknie nie tylko folkloru ale i śmiechu. Dodatkową atrakcją będą warsztaty wyplatania wianków oraz tworzenia motanek. Jak co roku odbędzie się również konkurs na najpiękniejszy wianek, poszukiwanie kwiatu paproci, a dla najodważniejszych skakanie przez ognisko.

Zachęcamy do przyniesienia własnych traw i kwiatów na wianki, oraz do folkowych stylizacji.

Patronem wydarzenia jest województwo lubelskie "Lubelskie Smakuj Życie.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe