II miejsce Kacpra Siwiaka z ŁOK na Kulturomaniaku w Mrozach

  • 8 czerwca 2021, 18:56
  • Sławomir Żyłka
II miejsce Kacpra Siwiaka z ŁOK na Kulturomaniaku w Mrozach
Gminne Centrum Kultury w Mrozach było organizatorem XV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Kulturomaniak 2021.

Zmagania w kategorii teatr dziecięcy i młodzieżowy odbyły się w formie dwustopniowych eliminacji online. Do drugiego etapu zakwalifikowano 23 spektakle, w tym 9 młodzieżowych. Monodram „Diabeł” w wykonaniu Kacpra Siwiaka z Łukowskiego Ośrodka Kultury zakwalifikowano do finału, podczas którego Jury przyznało Kacprowi II miejsce. Taki sukces jest miłym prezentem urodzinowym po maturalnych bojach łukowskiego aktora. Gratulujemy sukcesu. Akademia Teatralna czeka... jednak nie na Kacpra, gdyż nie wiąże z recytatorską i teatralną przygodą swoich dalszych życiowych i zawodowych losów... a szkoda.

W Jury konkursu zasiadała m. in. pochodząca z Łukowa, znana aktorka, wokalista i trenerka wokalna - Paulina Grochowska-Stekla.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe