Julia Semczuk z ŁOK wyróżniona na Konkursie Recytatorskim T. Różewicza w Zamościu [FOTO]

  • 9 czerwca 2021, 17:14
  • Sławomir Żyłka
Julia Semczuk z ŁOK wyróżniona na Konkursie Recytatorskim T. Różewicza…
Wyróżnienie dla Julii Semczuk z Łukowskiego Ośrodka Kultury w kategorii recytatorskiej konkursu inspirowanego twórczością Tadeusza Różewicza było pretekstem wyprawy do perły polskiego renesansu, magicznego Zamościa.

W zamojskim ratuszu, 2 czerwca 2021 roku, odbył się uroczysty finał Regionalnego Konkursu Recytatorsko-Fotograficznego inspirowanego twórczością Tadeusza Różewicza - Patrona Roku 2021. Po tym duchowym wydarzeniu posłuchaliśmy katarynki, wśród gołębi i dosyć licznych turystów, pospacerowaliśmy po zamojskim rynku. To krzepiące, że wszystko z wolna powraca...

Gratulujemy Julii kolejnego sukcesu. W popandemicznej rzeczywistości słowo ma jeszcze większą moc... koi, wzrusza, uczy i łączy.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe