Mini wystawa Anny Domańskiej "Przypadkowość kadru-prawie jak lomo" 10-24 czerwca 2021

  • 10 czerwca 2021, 12:59
  • Anna Karolkiewicz
Mini wystawa Anny Domańskiej "Przypadkowość kadru-prawie jak lomo" 10-24…
„Dla wszystkich tych, dla których cyfrowe, wycyzelowane cyfrowe zdjęcia o doskonałej ostrości i jakości są po prostu męczące, istnieje alternatywa. Fotografia sięgająca do takich wartości, jak radość tworzenia, nieprzewidywalność i łamanie sztywnych, poważnych zasad. To fotografia dla pasjonatów. Lomografia.”

W  takim „stylu”- lomografii, są fotografie Anny Domańskiej, które można obejrzeć na mini wystawie, na korytarzu przy Galerii PROwizorium.

Anna „wyłapała smaczki”, które większość z nas ominie wzrokiem w codziennym pędzie. Czy są w klasycznym tego słowa znaczeniu PIĘKNE? Większość powie, że nie. Ale część z nas uśmiechnie się pod nosem, bo też JE zauważa ;-) 

Tak więc, przez 2 tygodnie(10-24 czerwca 2021)  te SMACZKI ULICZNE będą u nas w Łukowskim Ośrodku Kultury. 

Anna o sobie pisze tak:
Dzień dobry, nazywam się Ania Domańska i być może mijamy się na ulicach Łukowa. Pochodzę z pobliskiej miejscowości, którą mogłabym nazwać swoim Zielonym Wzgórzem. Poza byciem sobą jestem jeszcze początkującym logopedą i wcale nie zajmuję się tylko dziećmi, które mają lowely i nie lubią kasy (mannej). Zdjęciami uwieczniałam małe-wielkie widowiska jakie spotykałam w swoim prozaicznym życiu. Cieszę się, że na tak wiele rzeczy w naszej okolicy można się "zapatrzeć".
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe