Sukcesy wokalne Zuzanny Bochman z ŁOK

  • 11 czerwca 2021, 13:03
  • Tomasz Kanadys
Sukcesy wokalne Zuzanny Bochman z ŁOK
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach wokalnych Zuzi Bochman.

Wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury z powodzeniem wzięła udział w kilku konkursach:
- I miejsce na XII Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej pod Hasłem: „Wiosna, Nadzieja i Radość” Mikołów 2021, zasięg ogólnopolski;
- III miejsce w konkursie wokalnym Festiwal Talentów Bydgoszcz 2021. Konkurs przeznaczony był dla laureatów festiwali piosenki z roku 2020 o randze przynajmniej ogólnopolskiej.

W nagrodę za III miejsce tzw. Brązowy Klucz, Zuzia otrzymała  zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu „Canto Cantare 2021";
- wyróżnienie na XV Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży „Słowo i Piosenka” Iłża 2021;
- laureat III stopnia w kategorii śpiew na Międzynarodowym Konkursie „Digi-Talenty Maj 2021”. Zuzia w tym konkursie została również laureatem II stopnia w kategorii solo instrumentalne - fortepian.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwijaniu swej pasji!!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe