Wycieczka słuchaczy ŁUTW do Jaty [FOTO]

  • 14 czerwca 2021, 13:51
  • Alicja Dymitruk
Wycieczka słuchaczy ŁUTW do Jaty [FOTO]
Czwartkowe przedpołudnie 10 czerwca 2021r., minęło słuchaczkom Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod znakiem aktywności fizycznej.

Panie miały okazję spotkać się w Rezerwacie Przyrody Jata z Agnieszką Zaniewicz, instruktorką i sędziną na zawodach nordic walking, reprezentującą Szkołę Policealną - Medyczne Studium Zawodowe im. J. Korczaka w Łukowie. W części instruktażowej uczestniczki wyjazdu przećwiczyły prawidłową technikę nordic walking. Nie zabrakło również możliwości zadawania pytań, dotyczących doboru odpowiednich kijków, stroju, czy innych elementów, ważnych dla tej formy rekreacji. Po intensywnym marszu ścieżkami edukacyjnymi rezerwatu, Panie z ŁUTW spędziły miło czas w Strużce Klimkowskiej na wspólnym pieczeniu kiełbasek oraz rozmowach przy ognisku.  

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe