Teatr „STRASZYDEŁKA” na IX Ogólnopolskim Przeglądzie Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II w Lublinie

  • 20.03.2018, 17:01 (aktualizacja 28.03.2018 14:45)
  • Tomasz Kanadys
Teatr „STRASZYDEŁKA” na IX Ogólnopolskim Przeglądzie Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II w Lublinie
Kacper Siwiak z Teatru Poezji Łukowskiego Ośrodka Kultury wystąpił gościnnie w Teatrze „STRASZYDEŁKA” z Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie.

Teatr „STRASZYDEŁKA” wziął udział w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Form Teatralnych Inspirowanych Myślą Jana Pawła II, który odbył się w dniach 15–16 marca 2018 roku w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. W przeglądzie wzięło udział 14 zespołów. Teatr „STRASZYDEŁKA” zaprezentował się w piątek 16 marca 2018 roku w poetyckim widowisku opartym na tekstach Karola Wojtyły „Pieśń o słońcu niewyczerpanym”. W spektaklu udział wzięli: Gabrysia Łazuga – świętująca na scenie dziesiąte urodziny, Natalia Dyjak, Julia Sposób, Weronika Mazur, Patryk Łazuga i transferowany z Teatru Poezji Łukowskiego Ośrodka Kultury - Kacper Siwiak.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (40)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe