Niedziela z teatrem: "W 7 dni dookoła bajek" [FOTO]

  • 23 czerwca 2021, 13:42
  • Iwona Krystecka
Niedziela z teatrem: "W 7 dni dookoła bajek" [FOTO]
20 czerwca 2021 roku w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się, ostatni w tym sezonie, spektakl z cyklu „Niedziela z teatrem”.

Na naszej scenie gościliśmy muzyczny Teatr Tak z Radomia z przedstawieniem „W 7 dni dookoła bajek”. Spektakl był wariacją opartą na wierszach Jana Brzechwy. Smok Smokowski (niestraszny zwierzak, choć straszny niejadek) pewnego dnia nie chciał zjeść obiadku i rozgniewana smocza mama wysłała go za karę w podróż po świecie bajek. Wędrówka trwała 7 dni, a każdego dnia lądował w innej bajce. Trafił do Czerwonego Kapturka, który pomylił go z wilkiem, tańcował z Igłą i pobierał nauki od Kaczki Dziwaczki. Narobił niemałego bałaganu, ale wiele też się nauczył. Wraz z głównym bohaterem młodzi widzowie również uczyli się angielskich słówek oraz piosenek i układów tanecznych.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejny sezon „Niedzieli z teatrem” już od września.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (88)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe