Sukces Emilki Szcześniak i Gabrysi Łukasik z Fabryki Piosenki ŁOK na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Anny Jantar w Głownie

  • 20.03.2018, 19:12 (aktualizacja 28.03.2018 14:44)
  • Tomasz Kanadys
Sukces Emilki Szcześniak i Gabrysi Łukasik z Fabryki Piosenki ŁOK na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Anny Jantar w Głownie
W sobotę 17 marca 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbyła się XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”.

Na scenie zaprezentowała się blisko 100 wokalistów w repertuarze Anny Jantar, w czterech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat, powyżej 15 lat oraz w kategorii 50+.
Miło nam poinformować, że 2 miejsce na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Anny Jantar w Głownie w kategorii wiekowej do 11 lat zajęła Emilia Szcześniak a wyróżnienie w tej kategorii wiekowej otrzymała Gabrysia Łukasik. Emilia i Gabrysia to dwie młode i niezwykle utalentowane wokalistki Fabryki Piosenki Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Serdecznie gratulujemy kolejnych wspaniałych wyników i życzymy kolejnych sukcesów :)

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe