Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2021 /1 sierpnia 2021

  • 9 lipca 2021, 10:13
  • Tomasz Kanadys
Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2021 /1 sierpnia 2021
W niedzielę 1 sierpnia 2021 roku w Ławkach odbędzie się „Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2021”.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 12:00 Mszą Świętą Polową w Ławkach. Po uroczystości organizatorzy zapraszają uczestników na imprezę plenerową. W programie imprezy przewidziano m.in. występy zespołów ludowych, konkursy z nagrodami, możliwość zakupu książek i sprzętu do gospodarki pasiecznej oraz różnych odmian miodów i innych pszczelich produktów.

Relację na żywo z tego wydarzenia przez cały dzień będzie można oglądać w programie „Lato z TVP3 Lublin” na antenie ogólnopolskiej.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Grzegorz Puda, Prezes ARiMR – Halina Szymańska, Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski oraz Wojewoda Lubelski – Lech Sprawka.

Jednym ze współorganizatorów wydarzenia jest Łukowski Ośrodek Kultury.

Zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe