Animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania nad Zalewem Zimna Woda /17 lipca 2021

  • 10 lipca 2021, 18:17
  • Tomasz Kanadys
Animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania nad…
W sobotę 17 lipca 2021 roku w godzinach 13:00-16:00 nad Zalewem Zimna Woda odbędą się bezpłatne animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania.

Będzie to piknik rodzinny promujący projekt Cyfrowe GOKi w podregionie puławskim, w którym uczestniczy Łukowski Ośrodek Kultury. W trakcie eventu odbędą się m.in. gry i zabawy z animatorami, warsztaty z programowania, robotyki i cyfryzacji oraz quizy dla dzieci i dorosłych z nagrodami. Dodatkową atrakcją będą mega maty edukacyjne (np. szachy, warcaby, Twister, Stópki, Klasy, Chińczyk).

Organizatorem eventu jest Fundacja VCC z Lublina. Współorganizatorem wydarzenia jest Łukowski Ośrodek Kultury. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Serdecznie zapraszamy!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe