Eliminacje Powiatowe konkursów recytatorskich: „63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego” i „Przebudzeni do życia" w ŁOK

  • 21.03.2018, 16:15 (aktualizacja 05.04.2018 12:42)
  • Tomasz Kanadys
Eliminacje Powiatowe konkursów recytatorskich: „63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego” i „Przebudzeni do życia" w ŁOK
We wtorek 20 marca 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyły się Eliminacje Powiatowe dwóch ogólnopolskich konkursów recytatorskich: „63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego” dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości i XII ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego dla gimnazjalistów „Przebudzeni do życia".

Komisja w składzie: Henryk Kowalczyk - Główny Instruktor ds. Teatru Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie, Jolanta Gnas-Zienkiewicz - polonistka i Alicja Tomaszewska - instruktor Łukowskiego Ośrodka Kultury, oceniając dobór repertuaru, interpretację tekstu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny, po wysłuchaniu 6 recytatorów przyznała:
nagrody w kategorii gimnazjum:
1. Antonina Kozłowska - Filia Biblioteczna w Woli Gułowskiej,
2. Kacper Siwiak - Łukowski Ośrodek Kultury;
oraz nagrodę w kategorii - szkoły ponadgimnazjalne:
1. Natalia Karwowska - Zespół Szkół nr 3 w Łukowie.

Wszyscy recytatorzy i ich opiekunowie artystyczni otrzymali pamiątkowe dyplomy. Laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Łukowski Ośrodek Kultury.
Gratulujemy wygranej laureatom konkursów a wszystkim za udział!!!

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (42)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe