Animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania nad Zalewem Zimna Woda [FOTO]

  • 19 lipca 2021, 15:28
  • Tomasz Kanadys
Animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania nad…
W sobotę 17 lipca 2021 roku nad Zalewem Zimna Woda w Łukowie odbyły się animacje i warsztaty z zakresu robotyki, cyfryzacji i programowania.

Był to piknik rodzinny promujący projekt Cyfrowe GOKi w podregionie puławskim, w którym uczestniczy Łukowski Ośrodek Kultury. Podczas tego wydarzenia dzieci oraz dorośli wzięli udział w grach i zabawach z animatorami, w warsztatach z programowania, robotyki i cyfryzacji oraz w quizach z nagrodami. Każdy mógł też zagrać na matach edukacyjnych w szachy, warcaby, Twistera, Stópki, Klasy oraz Chińczyka.

Organizatorem eventu była Fundacja VCC z Lublina. Współorganizatorem był Łukowski Ośrodek Kultury. Projekt jest dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (70)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe