Szkolenie dzieci w ramach projektu Cyfrowe GOK-i w podregionie puławskim [FOTO]

  • 20 lipca 2021, 12:17
  • Tomasz Kanadys
Szkolenie dzieci w ramach projektu Cyfrowe GOK-i w podregionie puławskim…
W poniedziałek 19 lipca 2021 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury rozpoczęło się szkolenie dzieci w ramach projektu Cyfrowe GOK-i w podregionie puławskim.

Warsztaty z programowania i cyfryzacji poprowadziła trenerka personalna Aleksandra Bytys z Lublina. Zajęcia będą się odbywać w formie stacjonarnej oraz zdalnej. Zajęcia stacjonarne prowadzi wspomniana Aleksandra Bytys a zajęcia zdalne poprowadzi Aleksandra Drążkiewicz.

Tematyka zajęć:
- dziennikarstwo online (m.in.: obsługa Office 365, Google, prowadzenie kont społecznościowych oraz YouTube, założenie własnej strony internetowej WWW, tworzenie własnego bloga, tworzenie grafik i animacji z dźwiękiem w PhotoShop oraz Canva, dostęp do bazy darmowej muzyki oraz zdjęć);
- bezpieczeństwo w sieci (m.in.: platformy do videokonferencji oraz szkoleń, komunikatory internetowe, programy antywirusowe, bazy legalnych źródeł, zagrożenia internetowe, zjawisko hate, zjawisko cyberprzemoc, zjawisko fake news, rejestracja na Epuap, Profil Zaufany, E-dowód).

Projekt realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa. Realizatorem jest Fundacja VCC z siedzibą i biurem projektu w Lublinie. Łukowski Ośrodek Kultury jest uczestnikiem tego projektu.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe