IV Wspólne Śpiewanie Pieśni Wojskowych Przy Ognisku [FOTO]

  • 17 sierpnia 2021, 10:40
  • Michał Żurawski
IV Wspólne Śpiewanie Pieśni Wojskowych Przy Ognisku [FOTO]
W niedzielę 15 sierpnia 2021 roku Łukowski Ośrodek Kultury zaprosił do Parku Miejskiego w Łukowie na IV Wspólne Śpiewanie Pieśni Wojskowych Przy Ognisku.

Wydarzenie to odbyło się w ramach łukowskich obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Akompaniament zapewnił na akordeonie Adam Bochaj z zespołu Forum. Każdy kto przybył tego dnia do parku na wspólne śpiewanie otrzymał śpiewnik patriotyczny oraz mógł upiec i zjeść kiełbaskę.

W trakcie wydarzenia dostępny był również mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19 jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson.

Organizatorem IV Wspólnego Śpiewania Pieśni Wojskowych Przy Ognisku był Łukowski Ośrodek Kultury.

Partnerzy wydarzenia: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Miasto Łuków, Nadleśnictwo Łuków oraz Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Łukowskie obchody Święta Wojska Polskiego dofinansowano z programu „Warto być Polakiem”.

Michał Żurawski

Zdjęcia (74)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe