Spotkanie dla mieszkańców ul. B. Łukasiewicz i R. Stankiewicza

  • 17 sierpnia 2021, 12:39
  • Tomasz Goławski UM
Spotkanie dla mieszkańców ul. B. Łukasiewicz i R. Stankiewicza
Burmistrz Łukowa Piotr Płudowski zaprasza mieszkańców ulic Barbary Łukasiewicz i Ryszarda Stankiewicza na spotkanie informacyjne poświęcone planom budowy przez samorząd wyżej wymienionych ulic.

Spotkanie zaplanowano w poniedziałek 23 sierpnia o godz. 16:00 w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Siedleckiej (główne wejście).

W trakcie powyższego spotkania mieszkańcy będą mogli zapoznać się z planami samorządu dotyczącymi budowy ulic B. Łukasiewicz i R. Stankiewicza, a także zapoznać się z ich przyszłym wyglądem. Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiczne, organizatorzy proszą o zabranie ze sobą masek ochronnych oraz zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego.

Tomasz Goławski UM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe