Koncert: 007- Benefis Fabryki Piosenki [FOTO]

  • 31 sierpnia 2021, 06:00
  • Grzegorz Skwarek
Koncert: 007- Benefis Fabryki Piosenki [FOTO]
Klaudia Borejko, Anastazja Klimiuk, Sylwia Purzycka i Marta Skurka. Piękne i utalentowane łukowianki w niedzielny wieczór stanęły ostatni raz jako wokalistki Fabryki Piosenki na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Na swój benefis wspólnie z Moniką i Mateuszem Obroślakami przygotowały 9 piosenek z filmów o agencie Jej Królewskiej Mości. Koncert otrzymał specjalną oprawę świetlną, akustyczną, a każdej piosence towarzyszyły oryginalne wizualizacje oddające ich nastrój i emocje. Produkcję techniczną zawdzięczał Michałowi Żurawskiemu i Hubertowi Wysokińskiemu. Koncert poprowadził Grzegorz Skwarek.

Gratulacje za udany występ złożył Zastępca Burmistrza m. Łuków Mateusz Popławski. 31.08.2021 koncert będzie miał swoją radiową premierą na antenie Katolickiego Radia Podlasie, a na bieżąco jest dostępny na kanale YT Łukowskiego Ośrodka Kultury

 

Grzegorz Skwarek

Zdjęcia (133)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe