III Łukowska Seniorada [FOTO]

  • 8 września 2021, 15:27
  • Alicja Dymitruk
III Łukowska Seniorada [FOTO]
5 września 2021 roku w hali sportowej nr 1 w Łukowie odbyła się III Łukowska Seniorada, którą zorganizowali: Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury, Rada Seniorów oraz kluby senioralne w Łukowie.

 Podczas Seniorady wystąpili seniorzy reprezentujący: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Łukowie, Klub Seniora Raj, Gminny Klub Seniora w Klimkach „Teraz Pora Na Seniora”, Gminny Klub Seniora w Gołąbkach, Klub seniora „Senior +”, Klub  Seniora " "Promyk Nadziei". Wspomniane kluby oraz Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku i Klub Seniora "Czas" zorganizowały również stoiska wystawiennicze m.in. z rękodziełem, malarstwem, słodkościami.

W organizację Seniorady włączyły się zaprzyjaźnione instytucje, które oferowały bezpłatne porady oraz pokazy: Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. J. Korczaka w Łukowie, Centrum Medyczno-Diagnostyczne oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. 

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli otrzymać pamiątkowe zdjęcie od Fotolustra Fun&Fun Selfie Mirror, wziąć udział w mikropokazach iluzjonistycznych, które prezentował iluzjonista Bartosz Rybczyński, zaszczepić się oraz spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. 

Klub Seniora "Czas" przygotował konkurs wiedzy o Łukowie, w którym nagrodzono i wyróżniono wylosowane osoby. 

Catering „Na lekko” przygotował stoisko z deserkami, sokami, smothie, kiełbaską. Wszyscy chętni mogli skorzystać z oferty cateringu, ale mieli również możliwość dołożenia cegiełki w postaci symbolicznej kwoty, która została przekazana Dawidowi Śliwińskiemu, chorującemu na chłoniaka śródpiersia z dużych komórek typu B. Łącznie udało się uzbierać 797,53 zł. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom!

 Na koniec seniorzy pobawili się przy ulubionych przebojach, które zagrała DJ Wika. 

Honorowy patronat nad III Łukowską Senioradą objął "Głos Seniora" - ogólnopolski magazyn dla seniorów. 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (199)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe