Emilka Szcześniak tryumfuje na Wawrze

  • 4.04.2018, 13:48 (aktualizacja 17.04.2018 19:37)
  • Monika Sołtyszewska
Emilka Szcześniak tryumfuje na Wawrze
W dniach 24,25 marca do późnych godzin wieczornych odbywały się przesłuchania podczas XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer".

Jury w składzie Ewa Śnieżanka, Dominika Świątek i Anna Urbanowska wysłuchało 202 solistów, 19 zespołów i przyznało 45 nagród.

Wśród nagrodzonych osób znalazła się młodziutka Emilka Szcześniak z Fabryki Piosenki ŁOK. Swoim wykonaniem piosenki "Irlandia mi się śni" zaczarowała Jury i wyśpiewała I miejsce w kategorii wiekowej 8-10 lat. Ogromne gratulacje dla Emilki, tak trzymać!

Koncert Laureatów oraz Gala wręczenia nagród odbędzie się 21 kwietnia w Wawerskim Centrum Kultury filia Zastów w Warszawie. 

Monika Sołtyszewska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe