Inauguracja roku akademickiego ŁUTW 2021/2022 [FOTO]

  • 21 września 2021, 14:09
  • Alicja Dymitruk
Inauguracja roku akademickiego ŁUTW 2021/2022 [FOTO]
W poniedziałek 20 września 2021 roku Łukowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował rok akademicki 2021/2022.

Specjalnie dla słuchaczy na scenie Łukowskiego Ośrodka Kultury wystąpił Amatorski Teatr NOTOCO Senior, założony i kierowany przez Monikę Nitkiewicz-Mitrut, który działa w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku od 2011 roku. Grupa NOTOCO Senior zaprezentowała spektakl „Biel/fundacja”. O muzyczną stronę wydarzenia zadbał zespół ŁOK'ej Band, który w rockandrollowym brzmieniu zaprezentował standardy polskiej muzyki rozrywkowej.

Po części artystycznej odbyły się  ustalenia organizacyjne. Słuchacze zapoznali się z ofertą programową Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na najbliższy semestr zimowy.

Ostatnim punktem inauguracji były wybory do Rady Słuchaczy ŁUTW, które przeprowadziła komisja skrutacyjna. W wyniku głosowania w skład rady weszły następujące osoby:
1. Jolanta Kielak - przewodnicząca Rady Słuchaczy ŁUTW;
2. Zofia Stepulak - sekretarz Rady Słuchaczy ŁUTW;
3. Marianna Małecka - członkini Rady Słuchaczy ŁUTW;
4. Wiesław Sawicki - członek Rady Słuchaczy ŁUTW.

Łukowski Ośrodek Kultury składa podziękowanie kwiaciarni Łąki Pąki, prowadzonej przez Monikę Mądrą za współpracę i wkład w organizację wydarzenia.

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (136)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe