Otwarte warsztaty kolażu w Łukowskim Ośrodku Kultury: poKOLAŻankujmy! /od 20 października 2021

  • 22 września 2021, 11:16
  • Anna Karolkiewicz
Otwarte warsztaty kolażu w Łukowskim Ośrodku Kultury: poKOLAŻankujmy!…
Koleżanki i koledzy (a jakże!) zapraszamy na otwarte zajęcia dla osób 18+, na których w nieskrępowanej atmosferze można będzie tworzyć kolaże ;-)

Raz w tygodniu, bez konieczności wcześniejszego zapisywania się, można wpaść do Łukowskiego Ośrodka Kultury i odrobinę powycinać, powydzierać obrazki z gazet (i nie tylko), a następnie połączyć je w unikalną, zgodną z naszą wrażliwością- całość. Pracować będziemy przy miłej muzyce i herbacie w Galerii PROwizorium.

 Zapewniamy, iż tworzenie kolażu to zajęcie szalenie relaksujące, a na dodatek pozwala „wyrzucić” z siebie emocjonalny komentarz do otaczającego nas świata. Jest to wręcz terapeutyczne;-) 
Minimalistyczne lub „na bogato”- to już tylko od Państwa będzie zależało- kolaże prezentowane będą w „wirtualnej filii” galerii, na koniec każdego miesiąca.

Opłata będzie symboliczna do skarbonki  zajęciowej- na materiały typu: klej, czasopisma itp.

ŚRODY O GODZINIE 18:00- 1 GODZINA ZEGAROWA. 

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 20 października 2021 roku

Zajęcia prowadzić będzie Anna Karolkiewicz.

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe