„Święto Kolorów" w Łukowie- ZMIANA TERMINU /29 lipca

  • 27.06.2018, 12:26 (aktualizacja 01.08.2018 12:44)
  • Tomasz Kanadys
„Święto Kolorów" w Łukowie- ZMIANA TERMINU /29 lipca
Łukowski Ośrodek Kultury oraz Holi Festival Poland zapraszają na „Święto Kolorów" w Łukowie. Festiwal odbędzie się 29 lipca 2018 roku w godzinach: 15:00-21:00 Łuków na terenie Parku Miejskiego.

ZE WZGLĘDU NA POGODĘ NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU WYDARZENIA NA 29 lipca.

Łukowska edycja Holi Festival to odpowiedź na robiące furorę na całym świecie święto kolorów. Impreza jest skierowana do wszystkich ludzi bez wyjątków i ograniczeń wiekowych, polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Wydarzenie inspirowane jest hinduistycznym świętem radości, w trakcie którego radujący się ludzie obrzucają się i oblewają wodą, co można po części porównać do polskiego śmigusa-dyngusa.

Kolorowe proszki są wytworzone z naturalnych składników wykonanych najczęściej z roślin rosnących w Indiach. Takie składniki sprawiają, że proszki są łatwo zmywalne i nie powodują żadnych zmian na skórze. Podczas trwania festiwalu na odliczanie wszyscy zebrani rzucają proszkami w górę, tworząc ogromną, kolorową tęczę. /za: www.lukow24.pl

Tomasz Kanadys
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe