Gmina Łuków: Złote Gody w Gminie Łuków

  • 22 września 2021, 12:22
  • Gmina Łuków
Gmina Łuków: Złote Gody w Gminie Łuków
34 pary z terenu Gminy Łuków świętują w tym roku Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Z tej okazji władze samorządowe zorganizowały 15 września w „Pałacyku Fantazja” w Sięciaszce Pierwszej uroczystość dla jubilatów. Małżonkowie odebrali z rąk wójta Mariusza Osiaka przyznane przez prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Gratulacje i życzenia kolejnych pięknych rocznic złożyli jubilatom także obecni na uroczystości zastępca wójta Wojciech Szczygieł, kierownik USC Anna Zemło i jej zastępczyni Bożena Krukow. Uroczystość uświetnił występ zespołu „Niezapominajki” z Dminina.  
 
W uroczystości udział wzięły następujące pary: Helena i Roman Bożedajkowie, Wacława i Wiesław Cisiakowie, Zofia i Mieczysław Czerepińscy, Zofia i Józef Dudowie, Zofia i Jerzy Dudzińscy, Jadwiga i Stanisław Głuchowscy, Teresa i Tomasz Goławscy, Marianna i Eugeniusz Grochowscy, Zofia i Józef Grochowscy, Wiesława i Euzebiusz Izdebscy, Ludwika i Zygmunt Kameccy, Wiesława i Józef Konstanty, Helena i Wacław Kopańscy, Wiesława i Antoni Laskowscy, Anna i Tadeusz Leszkowiczowie, Henryka i Lechosław Mrozowie, Marianna i Zdzisław Nurzyńscy, Teresa i Eugeniusz Nurzyńscy, Anna i Henryk Przeździakowie, Teresa i Marian Rybkowie, Barbara i Kazimierz Siwiakowie, Danuta i Stanisław Siwiakowie, Anna i Jan Strzałkowie, Teresa i Tomasz Sulejowie, Halina i Leszek Wójcikowie, Wiesława i Tomasz Wójcikowie, Gabriela i Stanisław Wysokińscy, Irena i Kazimierz Zalewscy, Teresa i Jan Zborowscy, Henryka i Wojciech Zielińscy.  

Fot. A. Pulik 
 

Gmina Łuków

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe