Niedziela z teatrem: "Podróż za horyzont" /10 października 2021

  • 30 września 2021, 16:59
  • Iwona Krystecka
Niedziela z teatrem: "Podróż za horyzont" /10 października 2021
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny sezon "Niedzieli z teatrem"

10 października 2021 roku o godzinie 16.00 na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spektakl pt. "Podróż za horyzont" w wykonaniu znanego i lubianego Teatru Lalek Igraszka. To opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy nikogo oceniać zbyt pochopnie.

Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc wyruszyć i sprawdzić to osobiście. Zanim jednak rozpocznie podróż, poznaje złośliwego, lecz na szczęście mało szkodliwego potworka Ohydala, który wątpi w powodzenie wyprawy Małgosi. Aby dotrzeć za horyzont Małgosia musi zbudować most z siedmiu kolorów. Ale skąd wziąć te kolory? Pierwszy, dostaje od Słonecznej Pani, kolejne musi znaleźć sama. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal. Potworek najpierw przeszkadza i dokucza Małgosi, z czasem jednak staje się jej prawdziwym przyjacielem. W czasie swojej niecodziennej podróży Małgosia pozna kilka niezwykłych postaci – pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z Księżycem. Czeka ją mnóstwo przygód, które zakończą się szczęśliwie, wesoło i kolorowo!

Bilety w cenie 10 pln do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe