Powiatowy konkurs plastyczny „Dawnych Słowian bajanie” /zgłoszenia do: 27 października 2021

  • 6 października 2021, 10:02
  • Anna Karolkiewicz
Powiatowy konkurs plastyczny „Dawnych Słowian bajanie” /zgłoszenia do:…
Sięgnijmy do naszych korzeni! Nasi słowiańscy przodkowie udowodnili, że ludzka wyobraźnia nie zna granic. Zapełnili swój świat rojem przeróżnych bóstw, fantastycznych istot, zamieszkujących wody, lasy i ludzkie domostwa.

Właśnie te fantastyczne wytwory ich wyobraźni  mają być tematem przewodnim konkursu plastycznego „Dawnych Słowian bajanie”.

Pokażmy, że nasza wyobraźnia jest równie bogata, a talent plastyczny stanie się wdzięcznym narzędziem żeby to udowodnić.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie pracy rysunkowej lub malarskiej w formacie A4, wykonanej według własnego pomysłu, nawiązującej do bóstwa lub innej prasłowiańskiej istoty.

Prace przedstawiające postacie z innych mitologii nie będą kwalifikowane do konkursu.

Szczegóły w regulaminie do pobrania poniżej. 
 

Anna Karolkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe