Zajęcia taneczne "Hip-hop Freestyle" /pierwsze zajęcia: 20 października 2021

  • 15 października 2021, 11:37
  • Magdalena Kirpluk
Zajęcia taneczne "Hip-hop Freestyle" /pierwsze zajęcia: 20 października…
Łukowski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na zajęcia taneczne "Hip-hop Freestyle". Pierwsze zajęcia odbędą się 20 października 2021 roku o godzinie 17:30 w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury.

Zajęcia Hip-hop Freestyle to zajęcia dla osób w każdym wieku. Skupiamy się przede wszystkim na nauce podstaw i łączeniu umiejętności podczas setów tanecznych.

Na zajęciach nauczysz się też podstaw break dance'u. Zajęcia otworzą Cię też na taniec i ekspresję. Każdy uczy się w swoim tempie, poziom na sali może być zróżnicowany, na zajęciach panuje atmosfera wzajemnego szacunku.

Magda tańczy od 2014 roku, trenuje w Warszawie m.in. pod okiem Ryfy, Ewelina i Zolsky'ego i chciałaby podzielić się swoją pasją z innymi.

Magdalena Kirpluk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe