Łukowscy recytatorzy laureatami XVI Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Marianny Bocian w Bełczącu

  • 28 października 2021, 12:24
  • Sławomir Żyłka
Łukowscy recytatorzy laureatami XVI Regionalnego Konkursu Recytatorskiego…
W sobotę 23 października 2021 roku, recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury wzięli udział w XVI Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Marianny Bocian.

W tym roku wyjątkowo odbył się on w pięknym, pieczołowicie odrestaurowanym dworku w Bełczącu. Recytatorzy z Łukowskiego Ośrodka Kultury zostali laureatami tego konkursu. W kategorii klas I–III Maksymilian Zdanowski zajął I miejsce a Emilię Rzymowską wyróżniono. W kategorii klas IV–VI Julia Osiak zajęła I miejsce a Lena Aleksandrowicz III miejsce. Wyróżnienie w tej kategorii wiekowej otrzymała Anastazja Sadło. Gratulujemy naszym laureatom! Jest to cenne tym bardziej, że w niełatwym czasie nadal kontynuują swoją pasję. Spadek zainteresowanych recytacją i konkursami jest zauważalny. W tegorocznym konkursie wzięło zaledwie 23 recytatorów w trzech kategoriach wiekowych łącznie… a bywało ich znacznie więcej.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Czemiernikach.

Sławomir Żyłka

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe