Wycieczka ŁUTW: Warszawa [FOTO]

  • 28 października 2021, 18:25
  • Alicja Dymitruk
Wycieczka ŁUTW: Warszawa [FOTO]
Wycieczka w jesiennej aurze może okazać się dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Potwierdzą to na pewno słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy 25 października odwiedzili Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej w Warszawie i Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, co okazało się nie lada gratką dla pasjonatów czołgów, samolotów i śmigłowców i dział pancernych. W tajniki techniki wojskowej wprowadził słuchaczy Erazm Domański - ppłk. rez. Wojska Polskiego.

Kolejnym punktem wycieczki było odwiedzenie wilanowskiego muzeum wraz z ogrodami. Niektórzy po raz pierwszy mieli okazję posłuchać ciekawostek i szczegółów na temat życia Króla Jana III Sobieskiego i Królowej Marysieńki oraz podziwiać cenne zbiory sztuki. 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (72)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe