Wystawa prac uczniów Zespołu szkół Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie /10 listopada-8 grudnia

  • 3 listopada 2021, 16:43
  • Anna Karolkiewicz
Wystawa prac uczniów Zespołu szkół Plastycznych im. C.K. Norwida w Lublinie…
V Łukowską Moc Kultury rozpoczniemy wernisażem wystawy prac uczniów liceum plastycznego im. C. K. Norwida działającego w Lublinie.

Rok 2021 jest rokiem między innymi właśnie Norwida, dlatego też była to wspaniała okazja do nawiązania współpracy ze szkołą. Wernisaż nie będzie więc pierwszym i ostatnim, wspólnie podjętym działaniem.

Prace , które zagoszczą w PROwizorium będą bezpośrednio nawiązywać do życia poety (ale nie tylko), przepuszczone przez filtry wrażliwości nastoletnich twórców.

Wystawa dostępna będzie od 10 listopada do 8 grudnia 2021 roku.

Zapraszamy :)

O szkole:
„Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie stanowią dwie szkoły: Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych, a od roku szkolnego 2019-2020 Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida z klasami Liceum Plastycznego. Szkoła kształci ok. 230 uczniów w specjalnościach i specjalizacjach zawodu „Plastyk”: projektowanie graficzne, aranżacja wnętrz, fotografia artystyczna, tkanina artystyczna, snycerstwo i techniki rzeźbiarskie. Po zdaniu matury absolwenci Zespołu Szkół w zdecydowanej większości podejmują studia na wyższych uczelniach artystycznych w kraju i zagranicą.”

Więcej na: www.liceumplastyczne.lublin.pl
 

Anna Karolkiewicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe