5. Listopadowa Moc Muzyki [FOTO]

  • 13 listopada 2021, 22:40
  • Bartosz Leśkiewicz
5. Listopadowa Moc Muzyki [FOTO]
Listopadowa Moc Muzyki to ostatnie z wydarzeń w ramach V Łukowskiej Mocy Kultury w murach naszego ośrodka. Choć możnaby powiedzieć, że moc to za mało powiedziane – to prawdziwa eksplozja muzycznych wrażeń na scenie Sali widowiskowej.

Tego wieczoru każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na początek, ten chłodny listopadowy dzień naszą publikę dobrze rozgrzał znany już wszystkim Ł’Okej Band. Panowie pokazali, że świetnie czują się w każdym muzycznym temacie – od jazzu, poprzez pop, aż po klasyki rock’n’rolla. Podczas tego koncertu wsparła ich dwójka wyraźnie młodszych muzyków – Kristina Fratushna oraz Ivan Gradvoux.

Następnie naszą scenę przejęli młodzi wokaliści z Fabryki Piosenki ŁOK. Ich „Jesienny koncert” przeniósł nas w nostalgiczną podróż po prawdziwych szlagierach i postaciach, które zmieniły oblicze polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszeliśmy najpiękniejsze utwory m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, czy Ewy Demarczyk i Anny Jantar. Niezapomniany koncert i przejmujące wrażenia. 

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (92)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe