Wyróżnienie dla Karoliny Oklińskiej z Fabryki Piosenki ŁOK na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej w Radomiu

  • 12.04.2018, 19:40 (aktualizacja 22.04.2018 18:41)
  • Monika Sołtyszewska
Wyróżnienie dla Karoliny Oklińskiej z Fabryki Piosenki ŁOK na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej w Radomiu
W czwartek 5 kwietnia 2018 roku przesłuchania konkursowe festiwalu „Rytm i Melodia” trwały do późnych godzin nocnych.

Jury w składzie: Majka Jeżowska, Szymon Wydra oraz Andrzej Kisiel wyłonili ostatecznie laureatów XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenek Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia” 2018 w Radomiu.

Do grona laureatów zaproszono Karolinę Oklińską z Fabryki Piosenki ŁOK. Wyniki ogłoszono jednak dopiero w piątek 6 kwietnia podczas Koncertu Galowego, który odbył się w kolorowo przystrojonej sali Resursy Obywatelskiej w Radomiu.

Podczas koncertu Karolina miała okazję wystąpić wspólnie z innymi laureatami oraz samą Majką Jeżowską. Solowo zaśpiewała konkursową piosenkę „Pa aa aa”, którą wyśpiewała wyróżnienie w kategorii 14-16 lat.

Ogromne gratulacje!

Monika Sołtyszewska

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe