Koncert Kolęd i Słodkich Serc /12 grudnia 2021

  • 24 listopada 2021, 13:34
  • Bartosz Leśkiewicz
Koncert Kolęd i Słodkich Serc /12 grudnia 2021
Koncert Kolęd i Słodkich Serc już 12 grudnia (niedziela) o godzinie 18:00. Największa doroczna zbiórka charytatywna w naszym mieście jak zwykle odbędzie się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1. Tym razem zbieramy na leczenie 6-cio letniej Julki. 

W tym roku naszą świąteczną gwiazdą będzie jedna z najlepszych wokalistek w Polsce – Kasia Cerekwicka. Doskonale znana wszystkim artystka tym razem nie zaśpiewa swoich największych, niezapomnianych przebojów. 

Jak zwykle podczas naszego koncertu usłyszymy przede wszystkim kolędy i piosenki nastrajające nas do zbliżających się wielkimi krokami, świąt Bożego Narodzenia. Jeśli nie słyszeliście jeszcze Kasi w takim repertuarze, to macie poważną zaległość do nadrobienia. Cerekwicka wydała w ostatnich latach rewelacyjną płytę Kolędy z jej wersjami najpiękniejszych polskich utworów śpiewanych przy wigilijnym stole. 

Tego wieczoru, na naszej świątecznej scenie wystąpią także wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK i ŁOKej Band, którzy przed występem gwiazdy wprowadzą nas w bożonarodzeniowy klimat. 
Tradycyjnie wejściówką na Koncert Kolęd i Słodkich Serc są słodkości, które przekażemy małym pacjentom łukowskiego Szpitala św. Tadeusza.

Poza tym tegoroczny koncert czynimy jeszcze bardziej wyjątkowym. Podczas całego wieczoru będziemy zbierać pieniądze potrzebne na leczenie i rehabilitację 6-cio letniej Julki Bajury.
Dziewczynka cierpi na okrutną chorobę - pęcherzowe oddzielanie naskórka (EB) oraz padaczkę.

Pęcherzowe oddzielanie się naskórka to genetyczna choroba, która polega na pojawianiu się bardzo bolesnych pęcherzy i ran na całym ciele. Na dzieci cierpiące na EB mówi się motylki, ponieważ ich skóra jest tak delikatna, jak skrzydła motyla. Bywają chwilę, kiedy Julcia krzyczy z bólu. Nie pomagają nawet silne sterydy. 

Ale nie musicie czekać do koncertu, aby pomóc Julce. Poniżej znajduje się link do zbiórki na rzecz dziewczynki za pośrednictwem Fundacji Się Pomaga.

https://www.siepomaga.pl/julka-bajura

 


 

Bartosz Leśkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe