Coraz więcej zaszczepionych

  • 2 dni temu, 10:22
  • Katarzyna Kuć UG
Coraz więcej zaszczepionych
Kolejnych 36 osób zostało zaszczepionych przeciw COVID-19w wyniku akcji zorganizowanej 24 listopada w Urzędzie Gminy Łuków. Tego dnia osoby pełnoletnie przyjęły jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson. 

Mieszkańcy Gminy Łuków, którzy zaszczepili się podczas środowej akcji mogli wziąć udział w konkursie pn. „Szczepimy się – chronimy się” prowadzonym przez Gminę Łuków.  
Na szczepienia zaprosili wspólnie Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie i Gmina Łuków. Podczas pięciu akcji, które odbyły się w tym roku na terenie Urzędu Gminy Łuków zostały zaszczepione 334 osoby. Planowane są kolejne szczepienia w Urzędzie Gminy Łuków.
 

Katarzyna Kuć UG

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe