Warsztaty dla słuchaczy ŁUTW: „Z naturą mi do twarzy” [FOTO]

  • 2 grudnia 2021, 13:58
  • Alicja Dymitruk
Warsztaty dla słuchaczy ŁUTW: „Z naturą mi do twarzy” [FOTO]
Słuchacze Łukowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli grudzień wykładem i warsztatami tworzenia naturalnych kosmetyków. Spotkanie odbyło się pn. "Z NATURĄ MI DO TWARZY". Warsztaty poprowadziła mgr farmacji - Agata Kwaśna-Nowak. 

Podczas wykładu oraz warsztatów słuchacze zapoznali się ze specyfiką tworzenia naturalnych kosmetyków. Uczestnicy mieli okazję nauczyć się m.in. „czytania etykiet” kosmetyków, wybierania tych z bezpiecznym, naturalnym składem. Nie zabrakło również informacji na temat olejów i maseł roślinnych oraz metod wykonywania maceratów. 
Po części teoretycznej przyszedł czas na praktyczną, podczas której słuchacze mogli skomponować z naturalnych, lokalnie dostępnych składników ziołową sól do kąpieli. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

Alicja Dymitruk

Zdjęcia (66)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe