Niedziela z teatrem: Król Maciuś /9 stycznia 2022

  • 5 grudnia 2021, 18:30
  • Iwona Krystecka
Niedziela z teatrem: Król Maciuś /9 stycznia 2022
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwszy w nowym roku spektakl z cyklu Niedziela z teatrem.

9 stycznia 2022 roku o godzinie 16.00 na naszej scenie wystąpi Grupa O! Teatr - jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci.

"Król Maciuś" to spektakl opowiadający historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie bajki dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka beztroska jak nam się wydaje. Wcale nie można robić czego się tylko chce, a już na pewno nie jest tak, że nikogo nie trzeba pytać o zdanie. Trzeba pamiętać, że wszystko co robimy, niesie za sobą jakieś konsekwencje także dla innych. Przedstawienie uczy rzeczy ważnych w trakcie wspaniałej zabawy. Jest w nim mnóstwo humoru i wspólnego działania, bo jak się okaże wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele.

Bilety w cenie 15 pln do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online TUTAJ

* Podczas przedstawienia, na Sali Widowiskowej obowiązuje limit (bez sprawdzania szczepień) 60 osób. Pozostałych widzów zapytamy o szczepienia przed wejściem na salę. Przypominamy, że limity i ograniczenia nie dotyczą dzieci do lat 5.

Iwona Krystecka

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe