Miasto Łuków: Arua Cup w Łukowie - pływanie w zimnej wodzie /15 stycznia 2022

  • 9 grudnia 2021, 14:34
  • Tomasz Goławski UM
Miasto Łuków: Arua Cup w Łukowie - pływanie w zimnej wodzie /15 stycznia…
Ruszyły zapisy na pierwsze w historii Łukowa zimowe zawody pływackie na otwartym akwenie. 15 stycznia 2022 roku do naszego miasta zawita Puchar Arua, czyli unikatowy rodzaj rywalizacji dla miłośników ekstremalnych temperatur i wysiłku.

Zawody z serii „Arua CUP” będą drugimi spośród czterech zaplanowanych w sezonie zimowym 2021/2022. Impreza zawita 15 stycznia na zlokalizowany na terenie miasta Kompleks Rekreacyjny Zimna Woda, gdzie na przygotowanych stanowiskach pływackich ścigać się będą zawodnicy.

- Na uczestników czeka strasznie zimna woda, gorąca atmosfera oraz zacięta rywalizacja. Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, certyfikat uczestnictwa oraz posiłek energetyczny. Do dyspozycji zawodników będą także namiotowe sauny i balia z ciepłą wodą – zapraszają do Łukowa organizatorzy imprezy.

Ci, którzy nie odważą się wejść do wody, będą mogli oddać się kibicowaniu śmiałkom, spacerom, podziwianiu krajobrazów, czy pieszym wyprawom do pobliskiego Rezerwatu Jata. Zawodom „Arua CUP” towarzyszyć będzie także wspólne morsowanie.

Organizatorem zawodów są Fundacja ARUA, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oraz Miasto Łuków. Kontakt: [email protected], tel. tel. 792-013-991, 506-121-393

Regulamin zawodów: https://arua.pl/regulamin

Zapisy: https://forms.gle/SVofYYHx3EPK3j3L7

Listy startowe: shorturl.at/gwNRU

Opłaty (uwaga, raz wniesiona opłata nie ulega zwrotowi)

pierwszy start - 50 zł;
kolejny start - 40 zł;
start na dystansie 1000 metrów - 80 zł;
sztafeta 4x25m - 80 zł za drużynę.

Tomasz Goławski UM

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Łukowski Ośrodek Kultury z siedzibą w Łukowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe