Spotkanie w klubie „Kamena” z łukowskim poetą Januszem Jastrzębskim w Galerii PROwizorium ŁOK

  • 17.04.2018, 19:25 (aktualizacja 24.04.2018 18:12)
  • Tomasz Kanadys
Spotkanie w klubie „Kamena” z łukowskim poetą Januszem Jastrzębskim w Galerii PROwizorium ŁOK
We wtorek 10 kwietnia 2018 roku w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyło się kolejne spotkanie klubu „Kamena”. Tym razem gościem programu był łukowski poeta Janusz Jastrzębski.

Zaprezentował słuchaczom poetyckie wspomnienia o kobietach z Ziemi Sandomierskiej. Wiersze powstały z inspiracji pochwalnej dla uznanych bohaterek lirycznych, utrwalonych w strofach. Tradycyjnie spotkaniu towarzyszyła rozmowa Zofii Kamoli z gościem spotkania o jego twórczości artystycznej.

Dodatkowo w spotkaniu wystąpiły: Iga Bożedajek i Andżelika Marusiak. Licealistki z IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie zaprezentowały się w recytacji i poezji śpiewanej, przygotowanej na XII Powiatowy Konkurs Poświęcony Pamięci Agnieszki Osieckiej, organizowany przez Zespół Szkół w Kocku.

Tomasz Kanadys

Zdjęcia (24)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe